Hakkımızda

14

Yıllık Tecrübe

Gürsa Halı Yıkama

Neden bizi seçmelisiniz

Gürsa Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern,güvenilir,profesyonel çalışan,sistemli, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik anlayışı ile 2009 yılında kurulmuştur. Halı yıkama , Yorgan Yıkama , Battaniye Yıkama , Koltuk Yıkama  ve Stor Perde  Yıkama hizmetleri sunmaktır.

Göktürk Halı Yıkama 14 yıllık tecrübesi ile başta Arnavutköy olmak üzere Göktürk ve Kemerburgaz bölgeleri olmak üzere İstanbul genelinde hizmet veriyoruz.

Göktürk Halı Yıkama Fabrikamız Arnavutköy semtindedir.

Telefon : 0212 597 10 13

GÖKTÜRK HALI YIKAMA

Gürsa Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern,güvenilir,profesyonel çalışan,sistemli, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik anlayışı ile 2009 yılında kurulmuştur. Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları,Otomatik Yıkama Makinaları, Otomatik Santrifüj Makinaları, Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları, deneyimli kadromuz ve kaliteli halı şampuanlarımız ile,Arnavutköyde’de 1000 m2 kendi arsamızda, ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Halı yıkatmada ilk tercihiniz Gürsa Halı Yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Size bir telefon kadar yakınız.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Kemerburgaz Halı Yıkama Fabrikası

Kemerburgaz Halı Yıkama ‘da En Uygun Fiyatlar, En Profesyonel Hizmet ve %100 Hijyenik Halılara Sahip Olun!
Hem Sevdiklerinizi Hem Halılarınızı Tehlikeye Atmayın!

Kemerburgaz halı yıkama için aradığınız firmamız; Yıkanan ürünlerinizi poşetleyip, üzerine isminizin olduğu etiketi yapıştırarak, Kemerburgaz‘da bulunan adresinize ortalama 3-4 günde teslim eder.
Kemerburgaz halı yıkama fabrikası, halılarınızı gününde, tertemiz ve hijyenik bir şekilde sizlere teslim eder.

İletişim İçin Bizi Arayın!
0212 597 10 13

Gürsa halı yıkama olarak, Kemerburgaz ve mahallelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Kemerburgaz halı yıkama hizmeti alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Merkezi Arnavutköy ilçesinde bulunan Gürsa Halı Yıkama fabrikası, halılarınızı itina ile tam otomatik makinelerde yıkar. Halı yıkama işi, gerçekten deneyim ve tecrübe gerektiren bir iştir. Deneyimsiz ve işi bilmeyen kişiler tarafından yıkanan halılarınız, zamanla yırtılma, lekelerin çıkmaması, hijyenik olmayan yerlerde steril koşullarda yıkanmaması gibi sorunlara neden olabilmektedir.

Hatta bazı firmalarda; halılarınızın yıkama fabrikasında başka bir halı ile karışması, halılarınızın kaybolması, halılarınızın çalınması gibi durumlar meydana gelebilmektedir.

Merdiven altı halı yıkamacılara güvenerek hem sağlığınızı hem halınızı tehlikeye atmayın !
Kemerburgaz halı yıkama fabrikası olarak, halılarınızın aşama aşama nasıl yıkandığına; gelin birlikte göz atalım;

Yıkama işleminden önce halılarınız, kilimleriniz tüy alma ünitelerinden geçirilerek, iyice üzerindeki tüy, saç ve benzeri maddelerden arındırılarak; Kuru-Ön temizleme işleminden geçirilir.

Daha sonra halınızın cinsine, kumaşın sıklığına ve türüne bağlı olarak; Her ne lekesi varsa ona uygun temizlik ilacı kullanılarak ilaçlanır ve lekeli bölgelerde ilacın ortalama 10-20 dk arasında beklemesi sağlanır.

İlaçlanmış ve lekesi yumuşatılmış halılarınız, Profesyonel ve tam otomatik yıkama makinelerinde yıkanarak; Derinlemesine temizlenir ve hijyenik bir hale getirilir.

Yıkanan halılarınız makinelerimizde sıkma ve durulamasına ünitesine alınarak; üzerindeki ilaçlı suyun iyice arındırılması ve ıslaklığının büyük bir kısmının gitmesi sağlanır.

Durulanan halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimiz ile sıkılarak; üzerinde sadece %20 civarında nem kalır.

Son olarak nemli kalan halılarınız; Tam kapalı kurutma odalarına bırakılır ve tamamen kuru hale gelene kadar bekletilir.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X