Arnavutköy Halı Yıkama

Halı Yıkama

Arnavutköy, 506,52 km² yüzölçümü ile İstanbul’un dördüncü büyük ilçesidir. Köklü ve tarihsel yapısı ile ünlüdür. Gürsa Halı Yıkama Fabrikası, Arnavutköy’de 1000 m2 kendi arsasında, ücretsiz servisiyle,  4 mevsim birinci sınıf hizmet vermektedir. Arnavutköy’ün köklü Halı Yıkama Fabrikası Gürsa Halı Yıkama kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını prensip edinmiştir. Bu nedenle de  Arnavutköy Halı Yıkama denince ilk akla gelen Halı Yıkama firması olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Arnavutköy sakinleri için  bir numaralı Arnavutköy Halı Yıkama firması Gürsa Halı Yıkama’dır.

Koltuk Yıkama

Evimizde en rahat ettiğimiz, en çok kullandığımız eşyalar koltuklardır. Her eşyada olduğu gibi koltuklarımızda da zamanla kirlenir. Sağlığınız ve temizliğiniz için koltukların yılda en az bir kez profesyonel firmalardan destek alarak temizlenmesi gerekmektedir. Gürsa Koltuk Yıkama hizmetini yerinde verimektedir. Koltuk Yıkama Hizmeti için 0 212 597 10 13 nolu telefondan bizi arayın! Arnavutköy 506,52 km² yüzölçümü ile İstanbul’un dördüncü büyük ilçesidir. Köklü ve tarihsel yapısı ile ünlüdür. Arnavutköy’ün köklü Halı Yıkama Fabrikası Gürsa Halı Yıkama, koltuk yıkama hizmetinde de bir numaradır. Arnavutköy Koltuk Yıkama hizmetini Arnavutköy’ün tüm mahallerinde yerinde koltuk yıkama hizmeti olarak vermekteyiz. Koltuk takımı yıkama, çekyat yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama hizmetlerini Arnavutköy’ün tüm mahallerinde yerinde koltuk yıkama ile gerçekleştiriyoruz.

Yorgan Yıkama

0 212 597 10 13 nolu telefon numarasından Arnavutköy’de yer alan Halı Yıkama Fabrikamıza bir telefon etmenizle, belirttiğimiz adres ve zamanda yorgan ve battaniyeleriniz kapınızdan alınır. Yorgan-Battaniye Servis Bölgelerimiz için 0 212 597 10 13’den bizi arayın

Battaniye Yıkama

0 212 597 10 13 nolu telefon numarasından Arnavutköy’de yer alan Halı Yıkama Fabrikamıza bir telefon etmenizle, belirttiğimiz adres ve zamanda yorgan ve battaniyeleriniz kapınızdan alınır. Yorgan-Battaniye Servis Bölgelerimiz için 0 212 597 10 13’den bizi arayın

Arnavutköy, 506,52 km² yüzölçümü ile İstanbul’un dördüncü büyük ilçesidir. Köklü ve tarihsel yapısı ile ünlüdür.

Gürsa Halı Yıkama Fabrikası, Arnavutköy’de 1000 m2 kendi arsasında, ücretsiz servisiyle,  4 mevsim birinci sınıf hizmet vermektedir.
Arnavutköy’ün köklü Halı Yıkama Fabrikası Gürsa Halı Yıkama kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını prensip edinmiştir.
Bu nedenle de  Arnavutköy Halı Yıkama denince ilk akla gelen Halı Yıkama firması olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Arnavutköy sakinleri için  bir numaralı Arnavutköy Halı Yıkama firması Gürsa Halı Yıkama’dır.

Müşterilerimize bize güvendikleri için teşekkür ederiz.

Arnavutköy Halı Yıkama fabrikamızda  halı yıkama, halıfleks yıkama, Makine halısı yıkama, simli halı yıkama, el dokuma halısı yıkama, shaggy halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama yerinde halı yıkama, iş yeri halısı yıkama  hizmetlerini  Arnavutköy’ün tüm mahallerine ücretsiz servis hizmetiyle vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında sorularınız varsa 0 212 597 10 13 nolu telefondan bizi arayın!

Arnavutköy Halı yıkama Fabrikamızın adresi :

+ Mustafa Kemal Paşa Mah. Osmangazi Cd. Ürgüp Sk. No:19 ARNAVUTKÖY/İSTANBUL

Eski Sokak İsimleri İle  Arnavutköy Halı yıkama Fabrikamızın adresi :

+ Atatürk Mh. Eyüp Sultan Cd. 399 Sk. No:19 ARNAVUTKÖY/İSTANBUL

Arnavutköy Halı Yıkama Fabrikamızda Halılarınız  son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır.
Halılarınız Hırsızlık,Bozulma ve Yangına Karşı GÜRSA HALI YIKAMA Güvencesindedir.
Arnavutköy Halı Yıkama ‘da Halıların nasıl yıkandığını izlemek Halı Yıkama Aşamalarını öğrenmek için bu linke tıklayın!
 Halı Yıkama Servisimiz ücretsizdir. Hemen aşağıdaki numaraları arayıp sizde temiz ve mikroplardan arınmış halılara sahip olabilirsiniz. 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X